Whatsapp Facebook X LinkedIn Instagram RSS feed

"Prickelende" voorjaarsbeurs nu ook voor hoveniers

ARTIKEL
Facebook Twitter Linkedin Whatsapp
Ralf Pijnenburg, vrijdag 25 augustus 2023
111 sec


Netwerkevent van serviceorganisatie op nieuwe locatie

De voorjaarsbeurs van serviceorganisatie Prickels wordt gehouden op een nieuwe locatie. Op 3 oktober 2023 is de showroom van Michel Oprey & Beisterveld in Vianen het decor voor het aanschouwen van innovaties, het volgen van inspirerende presentaties en het netwerken met leveranciers en concullega's. Nieuw ten opzichte van vorige edities is dat in Vianen ook de hovenierssector acte de présence zal geven.

Rebecca Antonisse (commercieel retailmanager) en Fons van der Leen (eigenaar) van Prickels
Rebecca Antonisse (commercieel retailmanager) en Fons van der Leen (eigenaar) van Prickels

Prickels is een serviceorganisatie voor hoveniers, tuin- en groencentra. Sinds eind vorig jaar is Prickels partner van Koninklijke VHG. Mede om die reden zijn ook hoveniers meer dan welkom op de voorjaarsbeurs. Ook zullen er nieuwe leveranciers aanwezig zijn op het evenement. 'Tot vorig jaar concentreerden we ons vooral op groencentra en tuincentra', vertelt Prickels-eigenaar Fons van der Leen. 'Een aantal van onze tuincentra beschikt al over een hovenierstak. Een van onze leden, Jan Bent van Hoveniers en Groencentrum Wenninkhof in Winterswijk, gaf me de tip om eens met de VHG rond de tafel te gaan. We produceren namelijk ook webshops voor onze leden, wat voor hoveniers een interessante extra dienstverlening is.'

Onbekend bij hoveniers

In de tuinbranche heeft Prickels behoorlijk naam gemaakt, maar hoveniers zijn veelal nog onbekend met de diensten van Prickels. 'Terwijl de voordelen legio zijn', aldus Van der Leen. 'Ze kunnen gebruikmaken van de vele voordelige prijs- en bonuscondities van onze voorkeursleveranciers. Als Prickels-lid kun je verder profiteren van een volledig artikelbestand, online ondersteuning (websites en social media), folders en onze informatiebijeenkomsten bij leveranciers. Verder ontvangt men iedere week een weekupdate met actueel nieuws over bijvoorbeeld aanbiedingen, prijswijzigingen, assortiment, beurzen en bijeenkomsten. Onze leden krijgen ook korting op de artikelen in onze B2B-webshop www.tuinwinckel.com. In deze webshop kunnen ze eenvoudig en voordelig artikelen bestellen (voor het grootste deel per stuk) voor eigen gebruik of verkoop, zonder dat ze voorraadrisico lopen.'

Prickels groeit

Prickels is het laatste anderhalf jaar flink gegroeid. 'Mede dankzij de samenwerking met de VHG verwachten we tegen het einde van dit jaar nog een aantal leden aan het totaal te hebben toegevoegd', zegt Van der Leen. 'De kracht van ons model is dat je als hovenier je eigen naam en zelfstandigheid behoudt, zonder inkoopverplichting. We hebben meer dan 100 voorkeursleveranciers, waarmee we ieder jaar nieuwe contracten afsluiten.


Planmatig denken

De toegevoegde waarde van Prickels zit volgens de eigenaar in zijn brede inkoopaanbod en de kennis en kunde op het gebied van logistiek, financiën en online marketing en communicatie. Van der Leen is ervan overtuigd dat hoveniers door planmatig te denken enorm kunnen profiteren van een lidmaatschap van Prickels. 'Hoveniers kopen hun materialen nu nog vaak bij de plaatselijke bouwmarkt in, op het moment dat ze een klus uitvoeren. Dat is natuurlijk handig, maar door ietsje verder vooruit te denken valt er bij ons veel tijd en geld te besparen.'


'Hoveniers kopen hun materialen nu nog vaak bij de plaatselijke bouwmarkt in, op het moment dat ze een klus uitvoeren'

Over de voorjaarsbeurs

De voorjaarsbeurs van Prickels, die vooral in het teken staat van elkaar ontmoeten en netwerken, werd voorheen altijd gehouden in Aalsmeer. Dit keer is gekozen voor de centraler gelegen locatie bij Michel Oprey & Beisterveld in Vianen. Naast de leden van Prickels en de VHG zijn alle hoveniers welkom die kennis willen maken met Prickels. Meer informatie, het programma en een link naar het aanmeldformulier zijn te vinden op www.prickels.nl/beurs.

LEES OOK

Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd.   LOGIN   of maak gratis een account aan.

REACTIES
Er zijn nog geen reacties.

download artikel

Tip de redactie

Meld je aan voor onze digitale nieuwsbrief.
AGENDA
Foire de Libramont
zondag 28 juli 2024
t/m woensdag 31 juli 2024
Demo Forest 2024
dinsdag 30 juli 2024
t/m woensdag 31 juli 2024
PlantariumGroen-Direkt Najaarseditie 2024
woensdag 21 augustus 2024
t/m donderdag 22 augustus 2024
Groentechniek Holland 2024
woensdag 11 september 2024
t/m zaterdag 14 september 2024
Future Green City 2024 in Utrecht
maandag 23 september 2024
t/m donderdag 26 september 2024

ONDERDELEN
Archief
Dossiers
GIP
OVER ONS
Over ons
Duurzaamheid & NWST
Contact
Het team
ADVERTEREN EN ABONNEREN
Fysiek abonnement
Digitaal abonnement
Abonneren nieuwsbrief
Adverteren
Verschijningsdata
MEER
Groenversneller
Redactionele spelregels
Algemene voorwaarden
Disclaimer
Privacy
Cookies
ONDERDELEN
OVER ONS
ADVERTEREN EN ABONNEREN
MEER